Auto do ślubu

Home  /  Auto do ślubu

W skład naszej oferty Auto do ślubu Katowice wchodzi wypożyczenie sportowego samochodu do ślubu. Jest to ponadczasowe bmw 6.

Samochód bmw 6 do ślubu Katowice

bmw 6 do ślubu

idealne auto do ślubu Katowice

Auto jest rewelacyjnie wyposażone i posiada dużą moc. Autami są luksusowy wygląd oraz świetny komfort jazdy. Największym atutem jest jednak nasz zawsze uśmiechnięty kierowca który wprowadzi parę młodą w jeszcze lepszy nastrój.

Auto do ślubu katowice

Opcjonalnie nasz kierowca wcieli się także w rolę świetnego dj’a przy pomocy niesamowitego sprzętu audio z najwyższej półki zamontowanego w naszym bmw.

Idealne auto na wesele

Jeśli bierzesz ślub w okolicach Katowic – nasza oferta z pewnością będzie dla Ciebie wyjątkowa i jeszcze bardziej wzmocni wrażenia z tego wspaniałego dnia. Nasze bmw 6 to idealne auto na wesele, a w połączeniu z naszym wszechstronnie utalentowanym kierowcą wszystko nabierze dodatkowego smaczku.

Sportowa limuzyna na ślub Katowice

Komfort jazdy naszym bmw 6 zapamiętasz na długo. Zawsze czysty samochód z reprezentatywnym kierowcą – przekonaj się czym jest prawdziwy profesjonalizm. Działamy w obrębie miasta Katowice oraz innych pobliskich miast.

Nasi klenci/przyjaciele polecają nasze usługi swoim znajomym przez co praktycznie zawsze mamy zapełniony kalendarz usług.

Udekorowanie auta na ślub w Katowicach

Dekoracja jest przeprowadzana w gestii par młodej według jej gustu.